ROK CUP THAILAND 2020

Насичений дійством

BIRA KART, 2-4 ЛИСТОПАДА

Після тривалої перерви фінал Кубка Кореї вийшов у фінал.За ідеальних погодних умов 52 гонщики взяли участь у Білому турі, щоб позмагатися з ними та визначити, хто стане чемпіоном серії.У цьому раунді змагань використовувалася повна міжнародна схема (1224 метри).Незважаючи на те, що уряд Таїланду заздалегідь вжив обмежувальних заходів, через перенесення початку сезону ця серія ігор отримала широку участь і підтримку!

Текст і зображення Rok Cup Таїланд CVD Спорт

Відкриття, група Junior Rok GP з Нандхавудом Бхіромбгакді (107), який очолює гонку, на жаль, і він, і Террі Джеймс О'Коннер (121) зійшли на 14 колі, але Бхіромбгакді, завдяки чудовим попереднім місцям, виграв Кубок Рока Титул Таїланду 2020 у юніорському Rok GP
Final Mini Rok розпочав вражаючий старт, відрив Джітранувата (99) і Влігена (35) у середині гонки означав, що вони повинні були здобути остаточну перемогу в 2020 році. На останньому колі саме Вліген взяв лідерство і свою першу перемогу у фінальній гонці Південної Кореї, випередивши чемпіона Джітранувата

МІНІ РОК ТА РОК НОВАКІ

Всього в клас Mini Rok вступило 25 водіїв, а в Rookie Rok (7-10 років) – 14, що свідчить про великий інтерес молодих водіїв до цього виду спорту!Чанокнан Вератача з невеликим відривом (0,074 секунди) лідирує в турнірній таблиці Акі Джітрануват і Тайо Вліген.У Rookie Rok Pojcharaphon Kempetch є найшвидшим гравцем, займаючи сьоме місце в загальному рейтингу.

Після перемоги в заїзді саме Джітрануват очолив гонку на початку передфіналу і продовжував битися з Вератачею до останнього кола.Однак Джітрануват виграв відбіркові змагання та виграв чемпіонат світу 2020 року в Кореї.Після цих двох відбулася захоплююча битва між Раяном Каретті, Влігеном, водіями Сірікон Клаевкруа та Натакорн Суксрі.Пізніше Карретті понизили в посаді через штраф за передній обтічник.Кемпхетч був найкращим гравцем, який востаннє виграв титул новачка, випередивши лідерів Джіраю Рачатаметакула, який не зміг завершити гру в грі.

Фінал розпочався з кращих гравців у передфіналі та вражаюче стартував, і кожен продемонстрував потенціал для перемоги.Розрив Джітрануват і Вліген у півзахисті означає, що вони досягнуть остаточної перемоги в 2020 році. На останньому колі Вліген взяв лідерство в перемозі та очолив чемпіона Джітрануват у фінальній гонці в Кореї.Позаду них боротьба за третє місце була не менш захоплюючою, Каретті випередив Суксрі та Клаекруа та фінішував третім.Новачок Рачатаметакул провів вражаючий сезон, переміг, посів 6 місце в загальному заліку та виграв чемпіонат, випередивши Кемпетча та Панякорна Амрамрассамі.

ЮНІОР РОК І НОВАНКИ ЮНІОР

У юніорський клас також потрапив водій міні-автомобіля Віратача, що не привернуло уваги!Як і Мінірок у кваліфікації, він зайняв поул-позишн з тією ж перевагою (0,074)!Досягнення чудове.За ним Террі Джеймс О'Коннор і Тач Джорнсай на P2 і P3.Лідер юніорської команди-новачка Ратчарат Анантакан підтвердив свою рішучість виграти чемпіонат, опублікувавши найшвидше коло.

У передфіналі О'Коннор посів перше місце після того, як «Хіт» виграв чемпіонат.Він і лідер турнірної таблиці Нандхавуд Бхіромбхакді грали пліч-о-пліч.Йому потрібно лише кілька очок, щоб виграти чемпіонат.Порядок перших рядів у змаганнях залишився незмінним, що означало, що Бхіромбхакді виграв титул чемпіона серед юніорів.На третьому місці Йорнсай все ще змагається з жінкою-гонщиком Сітарві Лімнантарак за друге місце в серії.В іншій перемозі в групі новачків Анантакан також набрав достатньо очок, щоб виграти чемпіонат.Хороший старт Бхіромбхакді випередив у фіналі Кіттінута Луенгарунчаї, який стартував у фіналі з останньої позиції після того, як мав проблеми під час кваліфікації.У більшості ігор ці двоє та О'Коннор займають третє місце.

Однак за кілька кіл до кінця гонки О'Коннор піднявся на друге місце і спробував вирватися в лідери.На жаль, він зіткнувся з Бхіромбгакді, в результаті чого обидва гонщики знялися з гонки.Це дозволило Луенгарунчаї дебютувати, але незабаром після закінчення гри він був дискваліфікований з технічних причин.У підсумку Норрарат Апіварт (Norrarat Apivart) був оголошений переможцем останнього молодіжного фіналу сезону, випередивши Джона Рейса (виграв першість P2 на чемпіонаті) і Віратачу.

ROK CUP THAILAND 2020 БУВ ХОПЛЯ ВСЯ НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ ХВИЛЮЧИМ ТА НЕСПІЛЬНИМ РОКОМ.ТЕПЕР ВІДПОЧИНАЄТЬСЯ НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ І ПОВЕРНЕТЬСЯ НАСТУПНОГО РОКУ І СПОДІЄМОСЯ, МОЖЕ ЗНОВУ ВІТАТИ МІЖНАРОДНИХ ВОДІЇВ!

Анантакан показав, що він перевершив статус «новачка», здобувши чергову перемогу та свій титул.Піяват Чайя посів друге місце, випередивши Фредеріка Ваттанапонга Беннета.

СТАРШИЙ РОК / МАЙСТЕР/ ПОЧАВОК

Супакіт Джентранун зайняв поул-позицію з результатом 55,263 за годину.У цій схемі траси час кола є найшвидшим за всю історію Кубка Кореї.На другому місці Карл Ваттана Беннетт і місцевий ас картингу Джаруте Йонвісат.У майстер-класі (більше 32 років) Кіттіпол Прамой показав вражаючі 55,853, що є найшвидшим у його класі.Прамой – єдиний пілот, який набрав достатньо очок, щоб виграти Мастерс до поточного раунду.Поул-позицію новачка зайняв Апаспонг Преманонд.

Джентранун продовжував вигравати Хіт і фінал, за ним йшли Йонвісат і Беннетт.У майстер-класі переміг Прамоє, але більше гравців показали темп, який відповідав старшому асу.На другому місці Юкка Койвістойнен.

Преманонд також виграв ранню гру до Супакіта Абіма.

Коли у фіналі згасло світло, Джентранун не сумнівався, що хтось зможе перемогти його того дня.З домінуючою перемогою він також виграв чемпіонат Південної Кореї серед дорослих у 2020 році.Позаду нього запекла боротьба між Йонвісатом, Беннетом і Тітісорном Джунсуваном переросла в друге місце, причому три гонщики фінішували в однаковому порядку.Немає сумніву, що Прамой знову виграв майстер-клас перед Койвіштойненом і Партомпорном Раксінгхо.

Стаття створена у співпраці зЖурнал Vroom Karting.

Час публікації: 25 січня 2021 р